
HPE 450GB hot-plug dual-port SAS HDD 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 450 g |
| Height | 15.6 mm |
| Depth | 118.7 mm |
| Width | 75.7 mm |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 450 g |
| Height | 15.6 mm |
| Depth | 118.7 mm |
| Width | 75.7 mm |
| Other features | |
|---|---|
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
















