
HPE 450GB hot-plug dual-port SAS HDD 2.5"
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
Original: $254.10
-65%$254.10
$88.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
















