HPE 146GB 15K 2.5" SAS 3Gb/s 2.5"
146GB hot-swap dual-port Serial Attached SCSI (SAS) hard drive - 15,000 RPM, 3Gb/sec transfer rate, 2.5-inch Small Form Factor (SFF)
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
146GB hot-swap dual-port Serial Attached SCSI (SAS) hard drive - 15,000 RPM, 3Gb/sec transfer rate, 2.5-inch Small Form Factor (SFF)
| Features | |
|---|---|
| Hot-swap | Yes |
| Component for | Server/workstation |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Other features | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
















