Hama 00200015 mobile device charger E-book reader, MP3, Portable speaker, Smartphone, Tablet Black Cigar lighter Auto
Hama 00200015 mobile device charger E-book reader, MP3, Portable speaker, Smartphone, Tablet Black Cigar lighter Auto
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | Cigar lighter |
| Charger compatibility | E-book reader, MP3, Portable speaker, Smartphone, Tablet |
| Charger type | Auto |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Output current | 2100 mA |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Maximum power | 10.5 W |
| Input voltage | 12 - 24 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| User guide | Yes |
Original: $30.85
-65%$30.85
$10.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Power source type | Cigar lighter |
| Charger compatibility | E-book reader, MP3, Portable speaker, Smartphone, Tablet |
| Charger type | Auto |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Output current | 2100 mA |
| Maximum output voltage | 5 V |
| Maximum power | 10.5 W |
| Input voltage | 12 - 24 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
|---|---|
| User guide | Yes |























