
DELL 600GB SAS 15k 2.5"
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Storage drive adapter included | No |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| Component for | Server/workstation |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Storage drive adapter included | No |
















