Anker Innovations Y1811G11 mobile device charger Headphones, Smartphone, Smartwatch Black AC, USB Wireless charging Fast charging Indoor
Anker Innovations Y1811G11 mobile device charger Headphones, Smartphone, Smartwatch Black AC, USB Wireless charging Fast charging Indoor
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | iPhone 15/14/13/12 |
| MagSafe compatible | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Power source type | AC, USB |
| Charger compatibility | Headphones, Smartphone, Smartwatch |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 30 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 500 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Original: $184.73
-65%$184.73
$64.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Compatibility | iPhone 15/14/13/12 |
| MagSafe compatible | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Power source type | AC, USB |
| Charger compatibility | Headphones, Smartphone, Smartwatch |
| Charger type | Indoor |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Maximum power | 30 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 500 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |























