✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
1 / 2
ALLNET PSUS20AT - 2 MP 1920 x 1080 pixels Full HD webcam
| Performance | |
|---|---|
| Focus adjustment | Auto |
| Focal length range | 4.5 mm |
| Auto focus | Yes |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Camera HD type | Full HD |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Design | |
|---|---|
| Mounting type | Stand |
| Product colour | Black |
| Built-in microphone | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 100 g |
$96.27
ALLNET PSUS20AT - 2 MP 1920 x 1080 pixels Full HD webcam—
$96.27
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Focus adjustment | Auto |
| Focal length range | 4.5 mm |
| Auto focus | Yes |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Camera HD type | Full HD |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Design | |
|---|---|
| Mounting type | Stand |
| Product colour | Black |
| Built-in microphone | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 100 g |










