✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
ALLNET PSH037V2 webcam 3 MP 2304 x 1296 pixels USB Black
| Performance | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| White balance | Auto |
| Viewing angle, vertical | 110° |
| Viewing angle, horizontal | 110° |
| Focus adjustment | Auto |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Camera HD type | Full HD |
| Maximum video resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Megapixel (approx.) | 3 MP |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Mounting type | Clip |
| Product colour | Black |
| Interface | USB |
| Number of microphones | 1 |
| Built-in microphone | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 150 g |
$88.08
ALLNET PSH037V2 webcam 3 MP 2304 x 1296 pixels USB Black—
$88.08
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Performance | |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| White balance | Auto |
| Viewing angle, vertical | 110° |
| Viewing angle, horizontal | 110° |
| Focus adjustment | Auto |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Camera HD type | Full HD |
| Maximum video resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Megapixel (approx.) | 3 MP |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Mounting type | Clip |
| Product colour | Black |
| Interface | USB |
| Number of microphones | 1 |
| Built-in microphone | Yes |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 150 g |










