DELL VJ7CD internal hard drive 2.5" 1.8 TB SAS
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.8 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
Original: $332.19
-65%$332.19
$116.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Features | |
|---|---|
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Type | HDD |
| Interface | SAS |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD capacity | 1.8 TB |
| HDD size | 2.5" |
| Power | |
|---|---|
| Operating voltage | 5 V |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
















